Fenerbahçe, Slovacko Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü

Spor

Fenerbahçe, Slovacko Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü

UEFA Avrupa Ligi içerisinde gerçekleşmiş olan 3.eleme turunun içerisinde Slovacko ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe takımının içerisinde hazırlıklar Jorge Jesus isminin yönetiminde hız kesmeden devam ediyor.

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turunda 4 Ağustos Perşembe günü Çekya temsilcisi görevini yapmakta olan Slovacko ile beraber yapacakları oldukları ilk maçın hazırlıklarına son derece hızlı bir şekilde devam etti.

Kulüp içerisinde yapılmakta olan açıklamaların baz alınmasına göre teknik direktör olarak konumunu almış olan Jorge Jesus isminin yönetiminde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirilen idman, salonda kuvvet ve dayanıklılık çalışmaları ile birlikte başladı. Bu çalışmalara dair olan görüntüler canlı bahis siteleri içerisinde de yer almış oldu.

Futbolcuların da sahada yapmış oldukları koşu, ısınma ve çabukluk hareketleri ile devam eden antrenman, iki adet grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının hemen ardından taktiksel olan ve aynı zamanda da bireysel olan çalışmalar ile sona ermiş oldu.

Ayrı çalışan Mert Hakan Yandaş, günü özel program dahilinde yaptığı çalışmalarla tamamlarken, Attila Szalai, Serdar Aziz, Ferdi Kadıoğlu, İrfan Can Kahveci, Joshua King, Altay Bayındır ve Joao Pedro’nun tedavilerine ilgili olan hastanelerin içerisinde devam edildi.

Fenerbahçe, Slovacko maçının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla da beraber olmak üzere maça kadar sürdürmeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir